KOČKY

CH Xena May Princess Dee*CZ

BML as 11

Matka: Xara Blue Dee*CZ

Otec: IC Jack Kerouac Dee*CZ

                                            průkaz původu zde

 

Princezna k nám přišla spolu s Veníkem v roce 2010. Máme ji od Terezky Májové z chovatelské stanice MAYT*CZ

Kočička je to moc milá, mazlivá a velice, velice kontaktní. Pokud si kamkoli sednu, už ji mám na klíně. Pořád se vrtí a převaluje, zdá se, že hledá svoji polohu, ale nehledá, ono ji to prostě baví, my říkáme, že se griluje. V noci nejraději spí na mně a je jí jedno, jestli ležím na zádech, na břichu nebo na boku, ona se prostě uvelebí a hotovo. Je odvážná, cokoliv nového doneseme domů, jde prozkoumat jako první. Má velice štíhlou postavu.... je to taková modelka. Jí ze všech nejvíc, nejraději má, když ostatní nechají něco v miskách a ona to může po všech dojíst. Nevím kam to dává......no trošku jí zavidím. Fotogalerie Princezny najdete zde.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Satine

Satinka je britka bez PP. Je to naše první kočička, která se u nás zabydlela.

               

Satinka k nám přišla v roce 2007. Je to vánoční kočička, protože se narodila na Štědrý den. Je to moje první kočička, taková je i její pozice u nás doma. Jako kotě byla velice akční a neustále nás vyzývala ke hře.....hlavně v noci ji to bavilo nejvíc, nás moc ne. Je to velice hodná a klidná kočička, má ráda svůj klid.

Všem dává najevo, že tady je její prostor a nenechá kohokoliv aby si myslel opak. Je velice rezervovaná, návštěvy moc nemusí, ale překontrolovat je musí. Důvěřuje jen nám a vetřelce neakceptuje. S burmiláky si občas hraje, ale má přesně dané hranice, a to dává najevo i ostatním, pro nějaký pohlavek nejde daleko. Je zlatá. Jejím vrchním mazličem je moje dcera a dělí se spolu o pokoj, tam se cítí nejlépe. Další fotky Satinky najdete ve fotogalerii.